Кабмін визначив новорічні та різдвяні вихідні - 2020

2019-11-11, 11:31
  +22     0


У період святкування Різдва Христового в наступному році українці матимуть чотири вихідні поспіль. Однак, додатковий різдвяний вихідний потрібно буде відпрацювати.

Відповідне розпорядження прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 23 жовтня 2019 р. № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році» розміщено на «Урядовому порталі».

«З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2020 році 7 січня — Різдва Христового рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2020 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січняСпеціальний режим роботи банків і їх установ у зазначений день встановлює Національний банк», – йдеться у розпорядженні.

Таким чином, українці будуть відпочивати чотири дні: 4, 5 (субота та неділя), 6, 7 січня.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0