У Житомирі судитимуть заступницю міського голови за розкрадання бюджетних коштів

2019-11-18, 09:21
  +26     0


У Житомирі будуть судити заступника міського голови Марію Місюрову за зловживання під час закупівлі медичного устаткування.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом невиконання заступником міського голови Житомира своїх службових обов’язків (у період перебування на посаді начальника управління охорони здоров’я), що спричинило тяжкі наслідки, а також за фактом заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, скоєного керівником департаменту товариства. У п’ятницю, 15 листопада 2019 року, прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб у кримінальному провадженні за ч. 2. ст. 367 та, відповідно, за ч. ч. 4, 5 ст. 191 КК України», - поінформувала прокуратура.

«Чиновницю міської ради обвинувачують у тому, що у 2017 році тендерним комітетом під її головуванням як начальника управління охорони здоров’я Житомирської міської ради (на той час вона обіймала таку посаду) при визначенні переможців конкурсу щодо закупівлі за бюджетні кошти діагностичного обладнання на загальну суму майже 5,2 млн грн порушено вимоги чинного законодавства», — додає пресслужба.

«Зокрема, не додержано вимог п. 2 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо додержання режиму економії використання бюджетних коштів, а також принципу максимальної економії та ефективності здійснення закупівель, унаслідок чого бюджету завдано шкоди майже на 790 тис. грн. Ще одного фігуранта справи — керівника департаменту медичного обладнання приватного товариства — обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами на суму майже 790 тис. грн під час здійснення тендерних поставок зазначеної діагностичної апаратури до двох місцевих лікарень», — значиться у повідомленні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0