Сергій Сухомлин розповів про ситуацію навколо лікеро-горілчаного заводу

2019-11-29, 15:20
  +23     0

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Facebook розповів про ситуацію,  яка склалась навколо  Житомирського лікеро-горілчаного заводу.

«На Житомирському лікеро-горілчаному заводі випускають більше 40 найменувань продукції. Нині підприємство стоїть, але під час роботи за 8-годинну зміну з конвеєра виходить 100 тисяч пляшок. На самому ЛГЗ працює 3 лінії. Ще 5 тисяч пляшок за зміну випускають на Чуднівському спиртзаводі, який є структурним підрозділом житомирської «лікерки».
Підприємство не може похвалитися сучасним обладнанням, зате якість його продукції високо оцінюють споживачі по всьому світу.
«Житомирську на бруньках» та «Президентський стандарт» експортують в сусідні країни, Європу та США.
У 2018 році ЛГЗ сплатив близько пів мільярда гривень податків у бюджети різних рівнів. Але кілька місяців тому почалися проблеми.
На позачерговій сесії було схвалено звернення до президента, Кабміну та керівництва Державного управління справами з проханням втрутитися в ситуацію.
Час має значення, бо з кожним днем борги підприємства і штрафні санкції ростуть. Йдеться про 40 мільйонів гривень. З 1 грудня за несплату на заводі можуть відключити газ і світло.
Як очільник міста, не можу залишатися осторонь, коли є загроза знищення одного зі стратегічних підприємств регіону, на якому працюють більше 400 житомирян.
P.S.
Вчора разом з депутатами міської ради відвідали завод і вирішили разом з працівниками їхати в Державне управління справами. Вже ввечері мені передзвонив голова профкому ЛГЗ і повідомив, що зустріч з колективом призначили на понеділок, але ні депутатів, ні керівництво міста бачити там не хочуть.
Ми точно не будемо наполягати, щоб не нашкодити переговорному процесу. У нас немає мети забрати це підприємство в комунальну власність.
Для нас головне зберегти робочі місця і завод з давніми традиціями, який є частиною історії нашого міста»,-йдеться у публікації.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0