До кінця року у багатоповерхівках можуть бути проблеми з тиском води

2019-12-10, 13:42
  +20     0

Під час проведення реконструкції трубопроводу в Зарічанах довелося тимчасово вивести з експлуатації одну з магістралей, яка живила центр Житомира та промислову зону. Саме це стало причиною ниження тиску у деяких багатоповерхівках міста. Однак, щоб замінити трубопровід на даній ділянці, робітникам знадобиться кілька тижнів.

Про це йдеться в офіційному повідомленні КП «Житомирводоканал», опублікованому 10 грудня на сторінці підприємства у соцмережі.

«Шановні житомиряни, наразі підрядна організація Світового банку проводить реконструкцію трубопроводу у Зарічанах. Для того, щоб замінити 200 м аварійної ділянки, працівникам довелося тимчасово вивести із експлуатації один із магістральних трубопроводів діаметром 1200 мм, що живив центральну частину міста та промислову зону. У зв'язку із цим у деяких багатоповерхівках Житомира знизився тиск подачі води. Роботи із заміни цієї ділянки трубопроводу будуть завершені наприкінці року. Просимо житомирян із розумінням поставитися до ситуації, яка склалася. Ми змушені змінювати трубопроводи, бо лише це дозволить нам мати чисту воду в кранах», - значиться у повідомленні водоканалу.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0