Водії не видають квитки: житомиряни масово обурюються у соцмережах

2020-01-13, 14:21
  +26     0

З 10 січня 2020 року у Житомирі збільшилася вартість проїзду у громадському транспорті.

Проїзд у трамваях та тролейбусах коштує 5 гривень, у разі сплати карткою - 6. Приватні перевізники надають послугу з перевезення по 7 гривень, при оплаті карткою - 6. 


Окрім підвищення, пасажирів чекав ще один сюрприз. Попри те, що у рішенні виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті зазначено, що і комунальний перевізник КП ЖТТУ, і приватні перевізники мають користуватися валідаторами (для безготівкової оплати), останні цього фактично не роблять. Водії якщо і видають квитки, то за вимогою, в деяких випадках між водіями та пасажирами відбувається конфлікт.

Зазначимо також, що у разі, якщо валідатор не працює, ціна проїзду має становити 3 гривні. Однак і приватний перевізник, і комунальний, таке нововведення влади не сприймає.

Своїм враженням від користування громадським транспортом протягом останніх днів житомиряни діляться у соцмережі Фейсбук.Деякі житомиряни діляться роздумами, чи насправді транспортна реформа запрацювала так, як передбачалося. Зокрема депутат Житомирської обласної ради Олена Розенблат зазначає, що покращення в якості транспортних перевезень не відбулося. 

 Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0