За тепло житомиряни платитимуть менше на 10 %

2020-01-31, 11:14
  +22     0


У Житомирі виконавчий комітет зобов’язав підприємство «Житомиртеплокомуненерго» здійснити перерахунок за тепло для населення. Відповідне рішення підтримали сьогодні, 31 січня.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Йдеться про зміну розміру нарахування плати  за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам.

Зміни були підтримані відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України №17, за якою встановлено нові ціни на природній газ та Постанови Уряду № 1082, що була прийняті у грудні минулого року.  Причиною  змін є зниження вартості природного газу. 

Згідно рішення виконкому комунальне підприємство “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради зобов’язане провести перерахунок плати за теплову енергію для усіх груп споживачів та послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для населення у січні 2020 року.

Відповідні зміни  будуть відображені в платіжних документах споживачів за січень, які будуть надіслані у лютому 2020 року.Відтак, платіжки за січень для мешканців міста будуть меншими в середньому  на  10 %.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0