Статус опорності лікарні №2 має бути присвоєний до 1 квітня- нардеп Кузьміних

2020-02-24, 16:04
  +29     0

24 лютого народний депутат України Сергій Кузьміних зустрівся з колективом КП “Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка” Житомирської міської ради щодо питання внесення лікарні до мережі опорних закладів Житомирської області.

Про це повідомляє на своєму сайті "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка".


Колектив КП “Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка” цікавився перспективою вирішення питання щодо статусу опорності лікарні. Зокрема, можливість вирішення питання на користь громади, Богунського району та працівників лікарні.

Народний депутат України Сергій Кузьміних розповів, що наразі є порозуміння з головою Житомирської ОДА, з прем'єр-міністром України та
з міністром охорони здоров'я.

“Перелік опорних закладів формував обласний департамент охорони здоров'я і подавав в Кабмін. І дійсно до цього переліку є певні зауваження. Великі зауваження.

Наразі ведуться перемовини з приводу 4-х лікарень: ваша лікарня (лікарня №2 ім. П.В.Павлусенка), Олевська, Малинська та Чуднівська.

Є порозуміння з губернатором, є порозуміння з прем'єром, з міністром охорони здоров'я. Я думаю, результат буде позитивним”, - розповів народний депутат Сергій Кузьміних.

Також він зазначив, що присвоєння статусу опорності має бути відбутися до 1 квітня 2020 року.

“Усі депутати від Житомирської області: Ігор Герасименко, Таня (Тетяна Грищенко - ред.), Богдан (Богдан Кицак — ред.) — усі об'єдналися і дійсно працюємо для того, щоб залишити опорні лікарні. Не тільки в Житомирі, є питання по Олевську, по Чуднову, по Малину. На цьому тижні буде зустріч з прем'єр-міністром України, будемо робити зміну до цієї постанови.

Шанси присвоєння статусу опорності лікарні величезні. До початку запуску реформи це питання має вирішитися”, - зазначив Сергій Кузьміних.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0