Водоканал отримав дозвіл на відключення води у Житомирі

2020-05-27, 12:13
  +19     0


27 травня виконком Житомирської міської ради на позачерговому засіданні надав дозвіл водоканалу тимчасово припинити водопостачання у місті, а також погодив хлорування мереж. Заходи заплановані на 30-31 травня.

Під час обговорення питання директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін розповів, чому існує необхідність відключити воду в усьому місті.

«Згідно з рішенням комісії з надзвичайних ситуацій, це є виключна необхідність, тому що на сьогоднішній день насосна станція другого підйому, єдина станція, яка постачає воду у місто, разом із напірними колекторами та запірною арматурою перебувають у вкрай поганому стані. І разом з цим, зараз іде реконструкція за кошти Світового банку саме цього об’єкта разом з очисними спорудами води. Якщо ми говоримо про насосну станцію та опорний колектор за нею – єдині магістральні мережі, які транспортують воду в місто – виконати роботу по їх заміні неможливо без зупинки всього водопостачання. Разом з цим водоканалом будуть виконані роботи на шести об’єктах по заміні засувок великого діаметру для того, щоб у майбутньому ми могли оперативно локалізувати місця, аби ліквідувати аварії», – зазначив Андрій Нікітін.

Директор водоканалу наголосив, що після повної зупинки водопостачання на 24 години ще одну добу проводитиметься хлорування мереж. Тому вода буде придатна лише для побутових потреб.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0