На трасах Житомирщини збільшилась кількість ділянок, де вимірюватимуть швидкість приладами TruCAM

2020-07-29, 15:16
  +17     0


Від сьогодні на українських автошляхах на 43 одиниці збільшиться кількість ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість за допомогою приладів TruCAM. Дві нові ділянки з’являться й у Житомирській області, зокрема на трасі Н-03 Житомир-Чернівці.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Кількість ділянок, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість за допомогою приладу TruCAM — збільшується. Поряд з камерами автоматичної фіксації порушень ми продовжуємо використовувати мобільні прилади TruCAM, адже, як показує міжнародна практика, більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки у поєднанні методів вимірювання. Від сьогодні з'явиться ще 43 нових та розширено вже 5 існуючих ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM. Ви можете переглянути карту й перелік місць з оновленою інформацією тут — https://cutt.ly/dsKmJKA Місця вимірювання - аварійно-небезпечні ділянки автодоріг та в місця концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху. Усього на дорогах України працюватиме 116 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 252 ділянках. Наша мета — запобігти цьому правопорушенню й привчити водіїв бути відповідальними на дорозі. Підходи у цьому процесі незмінні: публікуємо карту з ділянками, де вимірюють швидкість руху; про використання приладів вимірювання швидкості вас повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень; у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками», - значиться у дописі.

В опублікованому переліку зазначається, що у Житомирській області є 9 ділянок розташування пристроїв вимірювання швидкості TruCAM, дві з яких – нові: на ділянках 18-22 км та 72-76 км траси Н-03 Житомир-Чернівці.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0