Сергій Сухомлин під час брифінгу розповів про роботу дошкільних навчальних закладів в період карантину

2020-10-13, 12:28
  +22     0


У Житомирі не будуть закривати на карантин дошкільні навчальні заклади.

Про це під час брифінгу повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Всіх житомирян дуже хвилює питання, як будуть працювати школи і садочки. Ми не будемо закривати садочки. У нас на цей момент жодної дитини нема хворої в садочках. Було три дитини, все нормально, в нас нема проблем з функціонуванням дитячих садочків. Ці декілька місяців роботи дитсадків пройшли на непоганому рівні», – зауважив  Сергій Сухомлин.

Він зазначив, що, попри рекомендації Уряду, канікули у школах Житомира не розпочнуться з 15 жовтня, оскільки є загроза того, що по завершенню канікул захворюваність на COVID-19 якраз сягне свого піку. Також, за кілька днів до проведення голосування на місцевих виборах, з 22 жовтня, школи мають бути звільнені під виборчі дільниці.

«Що стосується шкіл: ми розуміємо, що є рекомендації Кабміну, щоб припинити навчання з 15 жовтня, але ми розуміємо і те, що пік буде пізніше. Якщо зараз дітей відправимо на дистанційне навчання чи, як пропонується, на канікули раніше, то вони можуть вийти з тих канікул в самий пік. Тому нам краще протягнути як можна більше. Нам потрібно буде звільнити школи під виборчі дільниці по законодавству 22 жовтня. Тому до 21-го школи будуть працювати у місті Житомирі. Є у нас 40 людей, персоналу шкіл, які у цей час хворіють. Якщо захворів хтось у класі чи викладач, будемо ізолювати класи і переводити на дистанційну роботу, але загалом всі школи повинні працювати до 21 жовтня точно», – підкреслив міський голова.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0