Обласна влада хоче перепрофілювати лікарню №2 для госпіталізації хворих на COVID-19. ДОКУМЕНТ

2020-10-20, 08:41
  +30     0

Житомирська обласна державна адміністрація видала розпорядження від 19.10.2020 за №57 за підписом керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Віктора Градівського "Про перепрофілювання закладів охорони здоров'я".

Згідно з документом міський голова Житомира Сергій Сухомлин має забезпечити повне перепрофілювання комунального підприємства «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженою гострою респіраторною хворобою COVID-19.


Також голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський має забезпечити повне перепрофілювання НКП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженою гострою респіраторною хворобою COVID-19.

У разі погіршення епідеміологічної ситуації міські голови міст Житомир, Коростень, Бердичів, Новоград-Волинський мають забезпечити повне перепрофілювання закладів охорони здоров'я до госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженою гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0