Без ярмарку та концертів: як Житомир зустрічатиме Різдво та Новий рік в умовах карантину

2020-11-25, 09:56
  +20     0

Святкові будиночки, фудкорт та новорічна сцена - цьогоріч Житомир зустрічатиме Новий рік без традиційних різдвяних атрибутів. Через карантинні обмеження влада Житомира відмовилась від масових святкувань, а на майдані Корольова не буде Різдвяного ярмарку.

«Ми плануємо лише встановити Новорічну ялинку, щоб підняти настрій житомирянам і нагадати, що свята йдуть. Ми плануємо її задекорувати в стилі, який нам диктує наступний рік. Це рік білого металевого бика. Тому попередньо є бажання – це золота та срібна кольорова гамма. Щоб вона була яскрава і гарна. На сьогодні, ми не плануємо встановлювати сцену і робити концерти. Можливо, буде лише ведучий і святий Миколай для того, щоб наша ялинка засвітилась. І все», - каже начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій.

Якщо епідеміологічна ситуація дозволить, то маленьких житомирян вітатимуть казкові герої, але із дотриманням карантинних норм.

«Взагалі ми не хочемо робити святкові «магніти», щоб не приваблювати людей і не створювати натовпу. Це – найголовніше. Ми хочемо зробити додаткове привітання для малят. Це буде експрес-автівка, яка буде їздити по мікрорайонах міста. І ми будемо залучати казкових героїв. Попередньо це будуть сніговик Олаф, Святий Миколай і казковий ельф. Попередньо будемо вітати 19 грудня, в День святого Миколая. Це буде автівка зі святковими героями. Вона буде рухатись з 12-ї дня до 19-ї вечора, бо треба охопити всі райони нашого міста. І ми плануємо 5-7 хвилин зупинки в мікрорайонах. 25 грудня, ми думаємо, що це буде святковий трамвайчик, він буде рухатись згідно з маршрутом, зробить 2-3 кола. Це буде, як в Діснейленді – без контакту, без зупинок. Святкові герої будуть вітати з трамвайчика», - розповідає Ілона Колодій.

Окрім перерахованих, жодних інших активностей влада Житомира не планує.

«Максимум, що може бути, і це якщо 1-2 грудня ми будемо бачити, що ситуація якось змінюється, то можливо, ми поставимо фотозону. Ця фотозона буде стояти впродовж дня. І вона стоятиме на вулиці Михайлівській. Нічого іншого ми не плануємо, ані ярмарку, ані сцени, жодних заходів та концертів», - каже начальниця управління культури.


Джерело Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0