«Має совість, сміливість і честь». Депутат ВРУ від «Слуги народу» вимагає звільнити Миколу Суслика

2021-02-08, 09:55
  +29     0

Під час брифінгу, який відбувся 5 лютого, депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко повідомив, що вимагає звільнення директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколи Суслика, якого нещодавно Служба Безпеки України затримала на отриманні хабара.
«Я звертаюся до керівництва Житомирської обласної державної адміністрації звільнити з посади Миколу Суслика. Рік тому я говорив про те, що саме пан Суслик на свій розсуд, а не здоровий глузд чи норматив, розподіляв якій лікарні бути опорною, а який не бути опорною.

А що було на кону? А на кону було 140 мільйонів гривень саме на доукомплектацію тих лікарень, які будуть визначені опорними. Ну, і очевидно, що там де було порозуміння, там ті лікарні і стали опорними, де не було порозуміння по 140 мільйонам, ті лікарні не стали опорними», - розповів на початку брифінгу Арсеній Пушкаренко.

Далі він зазначив, що у складний рік для усіх медиків і для українського народу Микола Суслик «докладав зусиль задля особистого збагачення».

«Ви знаєте, що днями СБУ спільно з прокуратурою затримала пана Суслика на отриманні хабара у 123 тисячі гривень. Що це за гроші? Це гроші бюджетні гроші з коронівірусного фонду пан Суслик розподіляв скільки якій лікарні буде коштів, увага: на закупівлю кисню. Вдумайтесь! Волосся стає дибки, коли кожного ранку дивишся, скільки наших громадян захворіло».

Арсеній Пушкаренко також розповів, що восени депутати Верховної Ради від Житомирщини вже зверталися до голови Житомирської ОДА Віталія Бунечко з вимогою звільнити Миколу Суслика, але отримали відмову.

«Ми спільно з житомирськими народними депутатами Тетяною Грищенко, Богданом Кицаком, Сергієм Кузьміних, Ігорем Герасименко восени зверталися до голови Житомирської ОДА з проханням звільнити пана Суслика. Натомість ми отримали від керівництва Житомирської ОДА відповідь, що він хороший хлопець і без нього система медицини працювати не буде».

Підсумував своє звернення Арсеній Пушкаренко історіями, які розповідають лікарі області про Миколу Суслика.

«Я вкотре звертаюся і вкотре я направляю письмове звернення і запит до керівництва Житомирської ОДА. Має совість, майте сміливість і майте честь. Звільніть пана Суслика. Я втомився в кожній лікарні області чути від медиків який це негодяй. Це який треба мати цинізм, щоб на нараді з лікарями обласній, на питання, коли будуть виплати, коли будуть компенсації, він сміється в обличчя лікарям і каже, що самі винні, що захворіли. Значить, поганий у вас був захист особистий при контакті з хворими. Тому, я сподіваюся, що керівництво Житомирської ОДА звільнить пана Суслика. Так, суд встановить, він хабарник чи ні. Але ті речі, які я перелічив, уже говорить про те, що це людина низької моральної якості і людяності в цій людині немає. Тому звільніть Миколу Суслика і це є вимога усіх житомирських народних депутатів», - підсумував Арсеній Пушкаренко

Деталі у відео. Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0