У Житомирі побудують патронний завод

2021-07-16, 12:41
  +20     0


Патронний завод планують збудувати  у промисловій зоні Житомира.

«Американська компанія інвестує у Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу.  Це – сотні робочих місць,  величезна інвестиція у більш ніж 100 мільйонів доларів та  високотехнологічні технології…, - каже міський голова Сергій Сухомлин. Інвестор обрав Житомир з-поміж Дніпра і Львова.

Після 2014 року, коли Україна втратила завод з виробництва набоїв,  говорить Сергій Сухомлин, було багато намагань побудувати  новий. Тепер він з’явиться у Житомирі і забезпечуватиме набоями  наші Збройні Сили.   

Зазначено, що на наступну сесію міської ради  інвестор представить соціальні програми, а також  певний порядок  працевлаштування.  «У них є обов’язкова квота для учасників АТО/ООС, зокрема для військових з інвалідністю…», -   додає міський голова. Сергій Сухомлин також зауважив, що виробництво  набоїв не передбачатиме їх зберігання у складських приміщеннях.

Сесія міської ради сьогодні надала згоду на виготовлення технічних документацій із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132 з  метою подальшої передачі однієї з новоутворених  площ Товариству з обмеженою відповідальністю "Житомирський патронний завод".

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0