Сергій Сухомлин: ситуація з опаленням у Житомирі є керованою

2021-10-13, 09:49
  +37     0

Міський голова Сергій Сухомлин в ефірі телеканалу «НАШ» розповів, що в Житомирі ситуація з опаленням стабільна, тариф, незважаючи на підвищення вартості газу, не буде збільшуватись.
«У нас ситуація с опаленням є більш-менш керованою. По рівню оплати за газ в минулому опалювальному сезоні Житомир був на першому місці в Україні.  
У зв’язку з тим, що у нас дуже невеликі втрати в мережах, у нас тариф залишається на рівні минулого року – 1807 грн за Гкал і піднімати ми його не будемо.
Якщо ми б підняли його на ту ціну, яку запропонував НАК Нафтогаз, то втрати нашого бюджету на наступний рік приблизно складали би 35 млн грн.
Але держава в меморандумі додає нам в наступному році 4% ПДФО, це повністю компенсує нам всі втрати», - розповів Сергій Сухомлин.
Також він зазначив, що хоча у Житомирі бюджет розвитку незначний, протягом останніх 5 років місто значну частину коштів вкладає у модернізацію мереж, що наразі допомогло не підвищувати тариф на опалення зважаючи на ситуацію в країні.

«Бюджет в Житомирі невеликий. Якщо взяти Київ, у нас бюджет розвитку в 30-40 разів менше.

Ми 5 років залучали міжнародні фінансові організації, ми вкладали кошти в модернізацію водоканалу, теплокомуненерго та інші комунальні заклади. Тому у нас найнижчі втрати в Україні в мережі теплокомуненерго. 6,5%, при нормативі 15%».Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0