Черговий тендерний скандал у Житомирі

2018-02-20, 13:50
  +7     0

15 лютого Центральна міська лікарня №1 провела 2 тендери на будівельно-монтажні роботи.
Згідно з поданими пропозиціями, перемогу в аукціоні на реконструкцію внутрішніх приміщень інфекційного відділення отримав ПРБФ «Комунальник», який запропонував найнижчу ціну - 3 374 134,00 гривень. Підприємство зареєстровано в Житомирі за адресою вул. Миколи Лисенка, 3, а його керівником є Корзун Андрій Миколайович. ПРБФ "Комунальник"  наразі здійснює реконструкцію стадіону «Спартак».

Перемогу у тендері на реконструкцію санітарно-технічних мереж інфекційного відділення, згідно з поданими пропозиціями, має отримамити ТОВ «Аріадна-Полісся», яке запропонувало здійснити реконструкцію за 3 508 929,00 гривень. Наразі відбувається кваліфікація переможця. Підприємство зареєстроване за адресою м. Житомир, вул. Київська, 70 у 2016 році. Керівником є Примаченко Михайло Тимофійович.
За нашою інформацією, результатом даного аукціону зацікавилося Управління захисту економіки ГУ Національної поліції в Житомирській області. Наразі управління збирається вилучити усю тендерну документацію. Нам також відомо, що заступником директора ТОВ «Аріадна-Полісся» є родич одного з працівників управління капітального будівництва Житомирської міської ради.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0