Житомирська мерія звільнила заступника мера та призначила двох заступників

2018-03-02, 09:22
  +1     0

За повідомленням Житомир.info,  на сесії Житомирської міськради, яка відбулась 1 березня депутати більшістю голосів підтримали звільнення заступника мера Матвія Хренова. Міський голова висловив йому вдячність за роботу та підкреслив: попри звільнення Матвій Хренов на громадських засадах буде його радником. Матвій Хренов каже: не жалкує, що пішов, адже таким чином він зможе займатись своїм власним проектом, однак буде жалкувати своєю за командою.

«Мені сумно, тому що я працював з дуже професійними людьми, я дійсно їм багато за що вдячний: і управлінням, і депутатському корпусу, але життя іде і йдуть зміни. У мене виникла дуже важлива особиста альтернатива. Це буде стосуватись сфери приватної медицини. Воно має відбутись, тоді можна вже буде про це говорити, я обов’язково про це розповім найближчими тижнями», - зазначає Матвій Хренов.

Вікторія Краснопір зізналася, що зайняти заступником їй запропонували за кілька днів до сесії. Однак, вона розповідає: це не стане на заваді для вирішення проблемних питань. Так і тих, які стосуються харчування дітей у школах.

«Це сталось у понеділок, на цьому тижні, абсолютно недавно. Тому, мені потрібно було зважити, подумати та прийняти рішення. У мене просто була низка прохань, які стосувались і соціальної політики, і майбутніх моїх дій на посаді заступника міського голови у разі затвердження. Якщо ви говорите про ту сферу, в якій постає питання харчування дітей, то за першою освітою я інженер-технолог громадського харчування. Хочеться встановити абсолютний паритетний діалог між системою освіти, міською радою, яка фінансує, батьками і дітьми», - розповідає Вікторія Краснопір.

Серед заступників мера також була призначена ще одна жінка – директор КП «Парк» Світлана Ольшанська, яка наразі буде відповідати за надходження грошей до міської скарбниці.

«Основний напрямок моєї роботи буде надходження до бюджету коштів, також Агенція з розвитку міста, департамент реєстрації, Центр надання адміністративних послуг та інші дозвільні органи. Найголовніше буде надходження коштів до міського бюджету», - повідомляє Світлана Ольшанська.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0