12 березня у Житомирі відновлять навчальний процес

2018-03-05, 13:51
  0     0

За повідомленням Житомир.info, навчальний процес у школах Житомира буде відновлений 12 березня. Про це оголосили 5 березня на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.


Члени комісії прокоментували, що через вимушене обмеження споживання газу та теплопостачання температура в приміщеннях шкіл знизилась нижче норми, та, для того, щоб її підняти, доби не вистачає. Через те, обмежувальні заходи продовжені до 7 березня, а через те, що 8 та 9 березня вихідні, навчання діти продовжать вже 12 березня.

«На минулій комісії прийняли рішення обмежити споживання природного газу, обмежити теплопостачання у школах. Дійсно, сьогодні у школах температура нижча за норму. Тому необхідно температуру підняти для того, щоб температура у школах та садочках була нормативною. Враховуючи рекомендації комісії ТЕБ і надзвичайних ситуацій, ми своєю комісією міської ради теж прийняли рішення продовжити обмежувальні заходи у навчально-виховному процесі у навчальних закладах міста Житомира до 7 березня. Наші школярі повинні поки залишатися вдома, скажімо, більше часу проводити на свіжому повітрі. Після 7 березня, після свят, спокійненько вийдуть у школи. Коли школи будуть прогріті, коли вчителі будуть готові проводити ту виховну роботу, яка передбачена Міністерство освіти і науки України», - зазначив заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.

Також члени комісії розповіли, що теплопостачання в житлових будинках також проводиться у нормальному режимі.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0