"Житомиргаз" прокоментував припинення теплопостачання в деяких містах області

2018-04-02, 12:24
  0     0

"У зв'язку з відсутніми лімітами  природного газу на квітень місяць теплопостачальні організації області самостійно зупинили споживання газу", - повідомляє регіональна газова компанія "Житомиргаз.

"Теплопостачальні організації області не отримали підтверджені планові обсяги природного газу від НАК "Нафтогаз Україна"  через затримку Уряду з прийняттям і оприлюдненням рішення про пролонгацію дії спеціальних зобов'язань (PSO).  Відтак,  1 квітня  організації, що виробляють тепло, самовільно зупинили споживання газу.

На даний момент Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підготувала проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу із теплопостачальними підприємствами та постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками. Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті «Нафтогазу» в суботу, 31 квітня.

Тим часом теплопостачальні організації у Новограді-Волинському та Малині вже підтвердили ліміти на споживання природного газу у квітні і продовжують опалювальний сезон на місцях", - йдеться у заяві газопостачальника.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0