У Житомирі планують обмежити продаж алкоголю вночі

2018-04-04, 11:44
  0     0

Виконавчий комітет дав дозвіл ФОК «Плаза» працювати до 5 ранку, відмовив караоке-бару та має намір ввести заборону на продаж у Житомирі алкоголю в нічний час.

Такі питання розглядались на черговому засіданні Житомирського міськвиконкому 4 квітня.

Окрім «фізкультурно-оздоровчого комплексу», у додатку до проекту рішення було також зазначено кафе за адресою майдан Перемоги, 10. Це караоке-бар, що розташований майже на перехресті Грушевського-Покровська, після демонстрації фото об’єкту члени виконкому прийняли рішення відмовити в дозволі на цілодобовий режим роботи.

«Відмовити у зв’язку з незадовільним санітарним станом», - так була сформульовано відмова.

Також до проекту рішення були включені кіоски ТОВ «Смачний світ», яким вже неодноразово відмовляли в цілодобовому режиму роботи.

Заступник мера Дмитро Ткачук знову підкреслював, що дані об’єкти, переважна більшість з яких заходиться на зупинках громадського транспорту, готові реалізовувати проїзні квитки. Член виконкому Віра Гринишина підкреслила, що вночі туди люди ходять не по хліб, а по алкоголь. Підбив підсумок дискусії міський голова Сергій Сухомлин.

«На минулому тижні Верховна Рада проголосувала закон, де місцевим радам надали повноваження на встановлення обмеження по часу торгівлі алкоголем. Зараз ми чекаємо, коли закон буде підписаний, і тоді можемо приймати рішення про обмеження продажу алкоголю», - відзначив Сергій Сухомлин.

Він вніс пропозицію на наступне засідання міськвиконкому підготувати проект рішення, що заборонить всім продаж алкоголю в Житомирі після 21.00.

«Я прошу проголосувати за доручення департаменту економіки підготувати проект рішення на сесію по обмеженню торгівлі алкогольними напоями в нічний час. І підготуйте на наступне засідання по всім точкам, які працюють з підакцизними товарами, скільки акцизного податку вони заплатили та скільки там працівників оформлено», - повідомив Сергій Сухомлин.

Дану пропозицію та проект рішення в цілому підтримало 16 членів виконкому (всього у складі виконкому 25 людей). Сім кіосків ТОВ «Смачний світ» одержали дозвіл на цілодобовий режим роботи.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0