Через прорив колектора на вулиці Східній на дорозі утворилась яма

2018-04-04, 16:22
  0     0

За повідомленням Житомир.info, директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін повідомив, що у Житомирі на Східній через прорив колектора на дорозі утворилося провалля.

«Дійсно, на перехресті вулиць Східної та Грушевської утворилося провалля. Сьогодні о 10-й годині поступила інформація про те, що є провал, відповідно у нас зараз є труднощі з нормальним проходженням стоків по колектору. Ми взяли в роботу цей об’єкт, зараз проходимо всі погодження на розкопку, і я очікую, що десь дві доби ми будемо працювати з цією аварійною ситуацією на колекторі. Вдячні тим громадянам, які нам вчасно доповіли, що є проблема на цій ділянці дороги. Огородження виставлено, рух транспорту поки що буде частково обмежений», - зазначав Андрій Нікітін.

У патрульній поліції Житомирської області повідомили, що через обвал дорожнього покриття механічні пошкодження отримав автомобіль.

«4 квітня патрульні отримали виклик близько 12:50 про те, що по вулиці Східні було пошкоджене авто. По прибуттю на місце, патрульні встановили, що внаслідок того, що відбувся обвал дорожнього покриття, автомобіль отримав механічні пошкодження. Інспектори склали відповідні адмінматеріали, також був складений акт обстеження вулично-шляхової мережі. В подальшому всі матеріали будуть передані до суду», - зазначавспівробітник патрульної поліції Світлана Зіляк.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0