В Житомирі 2 дні не буде води

2018-04-12, 12:06
  0     0

За повідомленням Житомир.info у місті розміщено оголошення, що на дві доби водоканал планує обмежити водопостачання у місті.

«20 квітня з 23 години по 17 годину 22 квітня відбудеться обмеження водопостачання води по місту. Це необхідний крок для зменшення аварійних ситуацій, підвищення тиску в мережах міста та покращення якості води. Дякуємо за розуміння», - йде мова в оголошенні.


Директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін розповів, чому виникла така необхідність – обмежити тиск води у місті.

«На меті у нас є дві важливі речі: це врізка нової насосної станції другого підйому, реконструйованої. Для того, щоб зробити цю важливу врізку – це два нових насоси, потрібно зупинити місто. І окрім того, у нас на складі є багато арматури нової, яку ми закупили минулого року, яку потрібно зараз встановити для того, щоб ми менше відключали воду житомирянам в разі якогось великого пориву. Що воно дасть людям? Після того, як ми зробимо врізку, десь ближче до середини травня ми запустимо нову насосну станцію. Люди отримують більший тиск в центрі міста, і ми не будемо знижувати тиск з 23:00. Друге – це збереження та економія електроенергії, і третє – ми розраховуємо на зменшення поривів. Проте, наступного тижня дати зупинки водопостачання можуть бути та дещо змінені. Якщо відбуватимуться якісь планові зміни – житомиряни завчасно будуть попереджені» - розповів Андрій Нікітін.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0