Національна академія педагогічних наук нагородила управління освіти дипломом за активну реалізацію наукових ідей

2018-05-23, 09:00
  +2     0

22 травня Національна академія педагогічних наук нагородила дипломом управління освіти Житомирської міської ради за активну реалізацію наукових ідей в освітній практиці.

Вручав нагороду начальнику управління освіти Житомирської міської ради Валентину Арендарчуку Президент Національної академії педагогічних наук України, академік Василь Кремень.


Окрім того, інформація про діяльність управління освіти, окремих житомирських навчальних закладів та педагогів була включена у щорічний літопис сучасної науки й освіти України «Наукові школи, авторські системи і концепції». У літописі були відмічені авторські проекти загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 міста Житомира, зокрема проект директора школи Олени Слободянюк «Акмеологічні технології як засіб підвищення якості шкільної освіти» та її авторські підручники, видані у співавторстві з Євгенією Волощук, авторські проекти заступника директора з навчально-педагогічної роботи Євгенії Єленіної «Багатогранність особистості вчителя в сучасному освітньому процесі» та інші, авторський проект учителя початкових класів Оксани Внук «Родинне виховання», авторський проект учителя біології Раїси Степанченко «Формування в учнів навичок дослідницько-експериментальної діяльності», а також проект «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу» Наталії Козловської.

У літопис також включили і досвід роботи адміністрації та педагогічного колективу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 міста Житомира, зокрема щодо прогнозування розвитку інституційної спроможності загальноосвітнього навчального закладу до стратегічного управління в умовах реформування загальної середньої освіти. Колектив навчального закладу вважає і доводить це на практиці, що сучасний вчитель – це носій освітніх змін, педагог з високою компетентністю, розвиненим творчими, дослідницькими здібностями, високим рівнем інтелігентності, ерудованості, який здатний до неперервної освіти.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0