На Житомирщині нелегально випалюють вугілля

2018-08-10, 11:38
  0     0

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, у Ємільчинському районі Житомирської області за дорученням голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича була проведена перевірка підприємств, які проводять випалювання вугілля, та виявлені нелегали.

Перевірка проводилась 9 серпня заступником голови ОДА Олексієм Ясюнецьким, представниками Держекоінспекції, Нацполіцією та головою Ємільчинського району Ігорем Євтушком.

«Під час перевірки встановили факт випалювання вугілля без будь-яких правових підстав. Крім цього, зафіксували неоформлених працівників. Будемо готувати відповідні звернення до поліції, фіскальної служби та екологічної інспекції. Бізнес має працювати легально, не шкодячи довкіллю та сплачуючи податки, а працівники повинні мати соціальний захист», – зазначив Олексій Ясюнецький.

В цілому у районі була проведена перевірка 7 суб'єктів господарювання – переважна більшість працює з порушеннями. Також, практично на кожному суб'єкті господарювання працівники працюють без належного оформлення.

Відповідно до чинного законодавства, таким підприємцям загрожує кримінальна, та адміністративна відповідальність в залежності від виду та тяжкості вчинених правопорушень.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0