Обласний осередок Радикальної партії має нового очільника

2017-10-09, 11:37
  0     0


8 жовтня народним депутатом України від Радикальної партії Олега Ляшка Олексієм Ленським у Житомирі був представлений новий голова обласної організації РПЛ.

Про це він повідомив у своєму фейсбук.

«За дорученням Олега Ляшка представив нового очільника Житомирського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка, Забелу Юрія Володимировича. Новопризначений Голова Житомирської Радикальної партії розпочав з вручення партквитків новим партійцям, що вже говорить про позитивну тенденцію роботи осередку», - повідомив нардеп.


Юрій Забела був губернатором Житомирської області з листопада 2007 року до березня 2010 року, доки на цю посаду Віктор Янукович не призначив Сергія Рижука. До призначення губернатором Житомирської області в листопаді 2006 року, перебуваючи на посаді голови Макарівської райдержадміністрації на Київщині, Забела очолював районну парторганізацію Соціалістичної партії.

У червні 2008 року Юрій Забела вступив в ряди політичної партії «Єдиний Центр», до цього був членом «Нашої України». В червні 2009 року був обраний керівником Житомирської обласної організації політичної партії «Наша Україна».


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0