Коментар лікаря ЦПМСД: чи можуть житомиряни викликати педіатра додому, коли у дитини температура

2018-09-27, 11:22
  0     0

25 вересня у соціальній мережі Facebook серед житомирських батьків «розгорілася» дискусія стосовно того, чи можна у зв’язку з медичною реформою викликати додому педіатра, до хворої дитини.

Більшість батьків обурюється тим, що їм потрібно з дитиною, у якої температура, їхати в поліклініку на прийом до лікаря та стояти в черзі.

5bab85645f21a_original.jpg
Як повідомляє Житомир.info,  дану ситуацію прокоментувала заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Житомира Людмила Зайцева.

«Виклики додому ніхто не відміняв, але в той же час лікар має право визначитися – іти йому на виклик чи ні. Коли батьки викликають через реєстратора лікаря додому, і реєстратор не бачить обов’язкової причини виклику педіатра (тому що температура 37, кашель), він такі виклики все ж переадресовує на лікаря. Вже лікар, у спілкуванні з батьками, вирішує – потрібно цей виклик дома обслуговувати чи можна батьків запросити з дитиною на прийом в поліклініку. Тому що ні для кого не секрет, що поки лікар буде обслуговувати один виклик – в поліклініці він зможе прийняти 5, а то й 6 дітей. Друге, оскільки на сьогоднішній день пацієнт має право вільно вибрати будь-якого лікаря, то при заключенні декларацій з усіма батьками проговорюються такі моменти – чи згодні вони на певні умови. Наголошу, що лікарі, які заключають декларації зі своїми пацієнтами, надають їм свої телефони», - зауважила  Людмила Зайцева.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0