Помер колишній голова ОДА Антон Малиновський

2019-03-14, 11:08
  0     0

13 березня 2019 року на 79-му році життя помер Антон Станіславович Малиновський — перший губернатор Житомирської області періоду незалежності України, екс-директор Житомирського сільськогосподарського університету, Почесний громадянин міста Житомира.

Повідомлення про його смерть увечері 13 березня розмістили на сторінці «Об'єднання організацій роботодавців Житомирської області» у фейсбук.

«Сьогодні із сумом сприйняли звістку про смерть Антона Станіславовича Маліновського - доктора економічних наук, професора, радника ректора Житомирського національного аграрного університету, заслуженого працівника сільського господарства, першого губернатора Житомирщини періоду незалежності України… Обірвалося життя прекрасної людини, чуйного батька, чоловіка... У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Антоном Станіславовичем, він залишиться принциповим і чуйним керівником, людиною, яка вірно служила Батьківщині і обраній справі», - зазначається у некролозі.

Згідно  даними сайту Житомирської міськради, Антон Малиновський народився 2 серпня 1940 року. Свою трудову діяльність розпочав у 1958 році на Вінничині. Після служби в армії та навчання в Житомирському сільськогосподарському інституті працював головним агрономом, заступником голови колгоспу в Житомирському районі. З 1973 року - на відповідальних керівних посадах у районах Житомирської області.

З 1979 року — перший заступник голови облвиконкому, голова ради обласного агропромислового об'єднання. З 1992 по 1998 роки — представник Президента України в Житомирській області, голова облради та облдержадміністрації. З січня 1999 року очолював Державний агроекологічний університет.

У 2004 році нагороджений орденом "За заслуги перед містом" III ступеню, звання "Почесний громадянин міста Житомира" присвоєне в 2005 році.

За даними сайту Житомирського Національного агроуніверситету, директором університету Антон Станіславович був у 1999–2011 роках, а у 2000-му році він створив та очолив на 15 років кафедру технології зберігання та переробки продукції рослинництва.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0