Держслужбовці з Житомирської області організовано їдуть на дебати в Київ

2019-04-19, 14:55
  0     0

Вранці 19 квітня з районів Житомирської області держслужбовці організовано автобусами їдуть у Київ, на дебати між кандидатами в президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

Як повідомляє Житомир.info,  є аудіозапис з наради в Андрушівській райдержадміністрації, де ввечері 18 квітня обговорювали деталі поїздки на НСК «Олімпійський», зокрема, вирішували чи треба держслужбовцям писати на цей день заяви про відпустку «за власний рахунок».


Також є фото двох автобусів з табличками «на замовлення», які вранці 19 квітня стояли біля Андрушівської РДА.


Нагадаємо, з липня 2017 року керує цією райдержадміністрацією Катерина Курсон, яка на місцевих виборах 2015 року балотувалася від БПП до обласної ради та була першим номером у списку кандидатів від президентського блоку до Андрушівської районної ради.

У Черняхові голова райдержадміністрації Микола Жилінський, який був призначений на цю посаду в січні 2018 року, вранці 19 квітня особисто зі списком у руках перевіряв готовність автобусів до відправки на Київ. На місцевих виборах 2015 року Жилінський був першим номером у списку кандидатів від Блоку Петра Порошенка до Черняхівської районної ради.


Джерело Житомир.infoДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0