«Житомиргаз» оголосив конкурс дитячого малюнку

2019-07-10, 11:59
  0     0

«Житомиргаз»  запрошує взяти участь у конкурсі дитячого малюнку. 

В конкурсі можуть взяти участь діти віком від 6-ти до 14 років. Малюнки газівники чекають з усіх куточків Житомирської області. Важливо передати їх в строк з 5-го по 12-те липня до головного управління до АТ "Житомиргаз" за адресою: 10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівсього , 35 листом з поміткою "Конкурс малюнку" або наручно.

Технічні вимоги до робіт:

Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). На зворотній стороні малюнку вказується П.І.Б учасника конкурсу, вік, назва малюнку, дата виконання та місце, школа, та контактні дані (телефон обов'язково). На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Етапи конкурсу:

Перший тур — відбірковий, триватиме з 5 по 12 липня За результатами відбіркового етапу представники конкурсної комісії визначать кращі 20 робіт, які з 15 по 19 липня будуть розміщені на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі «Фейсбук» для онлайн-голосування.

Автори п’яти робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час 2 етапу — онлайн-голосування, будуть нагороджені цінними подарунками від компанії, ще 15 робіт-переможців відбіркового туру – корисними заохочувальними призами

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0