Житомирські міські лікарні отримали обладнання від благодійної організації

2018-01-11, 11:21
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської міської ради, міські лікарні одержали 30 функціональних спеціалізованих медичних ліжок. Устаткування було передано благодійною гуманітарною допомогою Мальтійського ордена. Покриття витрат на транспортування взяла на себе компанія Євроголд Індестріз ЛТД.


Ліжка відрізняються підвищеними функціональними можливостями. Це дає змогу правильно розташувати пацієнтів, допомагати пацієнтові перебувати в максимально зручному для нього положенні, дає можливість медичному персоналу здійснювати повноцінний догляд.

«Дуже зручне і функціональне ліжко. Ми можемо будь-яке положення надати, транспортувати пацієнтку з пологового залу на високий поверх або в реанімацію, куди нам потрібно. За своїми параметрами та функціональними можливостями таке ліжко дуже зручна як для перебування жінки, так і для роботи медичних працівників», - повідомила Світлана Данилюк, заступник головного лікаря ЦМЛ №1 з охорони материнства і дитинства.

Вже протягом двох років Мальтійський орден передає в українські лікарні гуманітарну допомогу. У 2018 році лікарні Житомирщини отримають близько 40 лікарняних ліжок з електроприводом (функціональних ліжок) з матрацами, 30 колісних ходунків, 6 крісел на колесах, 3 пересувні шафи невідкладної допомоги. У цих лікарнях відбувається реабілітація також і військовослужбовці із зони АТО.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0