Рибоохоронний патруль проводить рейди, щодо вилову щуки

2018-01-23, 10:03
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирського рибоохоронного патруля, наразі водойми Житомирщини вкрилися кригою, і саме зараз розпочався час для масової покльовки хижака. Зокрема мова йде про щуку.

«Одним із найефективнішим способом ловлі щуки з-під криги – є використання зимових вудок – «жерлиць», або як їх ще називають – «щуковок». Проте, правилами любительського і спортивного рибальства встановлено обмеження щодо їх кількості. Вказано, що кількість гачків на одну особу не може перевищувати 5! На жаль, не всі любителі зимової ловлі щуки дотримуються цієї вимоги. А деякі «любителі» дозволяють собі застосовувати і по 10, і по 20, і навіть по 30 «жерлиць» одночасно. Житомирський рибоохоронний патруль виявляє ці правопорушення та притягує винних до адміністративної відповідальності», - йде мова в повідомленні.

«Так, рейдовими групами рибоохоронного патруля за період з 15 по 21 січня відпрацьовано основні водосховища області, це - Корнинське, Лісне, Коробачинське, Денишівське, Житомирське, Ворсівське, Іршанське та ще багато інших водних об’єктів. В результаті цієї роботи за минулий тиждень виявлено 47 фактів перевищення кількості «жерлиць» на одного рибалку. По кожному випадку складено адміністративний протокол за ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальний штраф за цією статтею становить 170 грн. Загальна сума штрафів склала 3 545 грн», - зазначають у рибоохоронному патрулі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0