Кошти для програми «Доступні ліки» надійдуть до розпорядників до 26 січня

2018-01-23, 11:46
  0     0

За повідомленням сайту Міністерства охорони здоров'я України, з усіх куточків країни надходять повідомлення, що люди не мають можливості отримати препарати за програмою «Доступні ліки». Лікарі не видають рецепти, а аптеки – ліки, зазначаючи, що немає фінансування. Це не відповідає дійсності – фінансування з національного рівня було виділено вчасно та в повному обсязі, однак в усіх областях, крім двох, воно не було розподілено місцевою владою. В інформаційній довідці МОЗ повідомляється, у Житомирську область кошти вже надійшли до обласної ради, однак за повідомленням казначейства, до розпорядників надійде 23-26.01.2018 р.

«7 грудня Верховна Рада ухвалила бюджет на 2018 рік, 3 січня Державна казначейська служба України перерахувала в кожну область заплановану на січень суму. В регіони надійшло 83,3 млн грн з передбаченого на цей рік 1 млрд грн (кошти на перший місяць року). Будь-які затримки в роботі програми створюють перерви в лікуванні для пацієнтів, які мають серцево-судинні хвороби, діабет II типу та бронхіальну астму», - повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Міністерство разом з Урядом працює, для того, щоб вже в лютому було збільшено перелік ліків, які можна буде отримати за програмою на 100% безоплатно. Це буде успішним за умови, що кожною областю України буде налагоджена робота з програмою і нарешті кошти будуть перераховані до місцевих головних розпорядників.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0