Повітряні сили України отримали нову бригаду тактичної авіації в смт. Озерне

2018-01-29, 14:09
  0     0

За повідомленням «Журналу Житомира» з посиланням на прес-службу командування ПС ЗСУ, Повітряні сили отримали ще одну бригаду тактичної авіації.

«1 січня 2018 року відбулось переформування однієї з найстаріших авіаційних частин Повітряних Сил - винищувальної авіаційної ескадрильї, дислокованої в смт. Озерне Житомирської області. Вона стала бригадою тактичної авіації. Раніше частина вже мала такий статус, поки врешті-решт в процесі скорочення не була переформована в окрему авіаескадрилью», - повідомили в Міноборони.

У перші роки незалежності України авіаполк ніс бойове чергування в системі ППО на літаках МіГ-23МЛД, однак пізніше його льотному та інженерно-технічного складу довелося переучуватися на МіГ-29 і Су-27.

«З початку проведення АТО заводи здають по кілька літаків на місяць. До того ж, не тільки капітально відремонтовані, а й модернізовані. За два останні роки ВС отримали понад 60 літальних апаратів», - йде мова в повідомленні.

Міноборони зазначило, що найближчими завданнями на 2018-2020 роки є відновлення авіапарку і аеродромної інфраструктури, а також поетапне нарощування боєздатності військової авіації.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0