Облдержадміністрація проводить перевірку тарифів на приміських маршрутах. Відео

2018-02-01, 13:47
  0     0

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації перевіряє вартість проїзду по маршрутах Житомирської області.

Згідно з інформацією облдержадміністрації, з 8:00 ранку на маршрутах, де підвищили тарифи, проводилась перевірка працівниками профільного управління.

«Сьогодні, 1 лютого, за дорученням голови адміністрації Ігоря Гундича ми перевіряємо, яка вартість проїзду на маршрутах. Вартість повинна бути на рівні не більше 15% від тієї вартості, яка була до нового року. Зараз ми вже перевірили такі маршрути, як Житомир - Мошківці, Житомир - Головине - Троянів та інші. Перші перевірки показують, що вартість знижена, так як було рекомендовано. Це підтверджують люди», - повідомив головний фахівець транспортного відділу управління Олександр Бовсуновський.

В облдержадміністрації підкреслюють, якщо на будь-якому маршруті тариф не був зменшений - повідомляти про це за телефоном гарячої лінії профільного управління: (0412) 47-46-52.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0