В керівництві облдержадміністрації можливі зміни

2018-02-12, 18:47
  0     0

За повідомленням Житомир.info, у голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича може з’явитися новий заступник з питань децентралізації.

«Новим заступником може бути призначений Роман Щебетов, який зараз очолює департамент будівництва та ЖКГ. Також розглядається кандидатура директора економічного департаменту Олексія Шатила на посаду керівника апарату ОДА, а Ясюнецький буде просто заступником голови», - інформують джерела.

До відома: Роман Щебетов за часів роботи губернатора Сергія Рижука був заступником директора департаменту містобудування, архітектури та будівництва та займався реконструкцією центрального стадіону в Житомирі, що продовжується й досі. Олексій Шатило був призначений директором департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародних відносин в травні 2015 року.

Наразі Ігор Гундич має два заступники: Ярослав Лагута, що призначений на посаду в січні 2015 року, та Олексій Ясюнецький, який працює заступником голови – керівником апарату ОДА з 1 лютого минулого року.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0