Облдержадміністрація запрошує житомирян до оцінки її корупційних ризиків

2018-02-13, 11:09
  0     0

Житомирська облдержадміністрація почала підготовку антикорупційної програми на новий період і запрошує представників громадськості та експертів до участі.

Про це інформує сайт обласної державної адміністрації.

«Закликаємо представників громадськості та експертів з антикорупційної діяльності долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації. Якщо вам відома інформація про причини і умови, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень (недосконалість нормативно-правових актів, недостатня відкритість діяльності і т.д.), при цьому у вас є пропозиції як це можна виправити – направляйте такі матеріали для розгляду до 25.02.2018», - йде мова у повідомленні.


Контактна особа від облдержадміністрації – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Хабчук Олег Матвійович, тел. (0412)-47-51-25, o.habchuk@oda.zt.gov.ua.

«Звертаємо увагу – йдеться не про випадки корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень, а про чинники та ризики, тобто те, що, як правило, передує чи призводить (може призводити) до вчинення посадовими особами органу влади таких правопорушень! Крім того, визначальним фактором врахування Ваших пропозицій є зазначення у них чинників корупційного ризику у діяльності/бездіяльності посадових осіб облдержадміністрації та спрямованість запропонованих механізмів на ліквідацію або мінімізацію умов (причин) виникнення корупційних ризиків», - підкреслює ОДА.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0