На аварійно-небезпечній ділянці у Житомирській області встановили світлофори. Фото

2018-02-14, 10:41
  0     0

За повідомленням прес-служби Служби автодоріг у Житомирській області, на аварійно-небезпечній ділянці траси Київ-Ковель у Житомирській області був встановлений світлофорний об’єкт.

«Щороку Служба автомобільних доріг за наявного ресурсу докладає зусиль, аби зменшити кількість місць концентрації дорожньо-транспортних пригод на шляхах області. Одне з небезпечних місць - ділянка шляху М-07 Київ-Ковель-Ягодин на кілометрі 151+220, що у місті Коростень, вимагало рішучих дій», – зазначається у повідомленні.

На даній ділянці концентрації ДТП був встановлений та в тестовому режимі запущений світлофорний об’єкт, який містить 14 світлофорів для автотранспорту та 12 пішохідних.

«Таке рішення було прийнято, аби врегулювати рух для водіїв та, тим самим, підвищити безпеку на даній ділянці, оскільки ні розмітка, ні дорожні знаки бажаного результату не дали. Статистика після встановлення змінилась і, як наслідок, за майже три тижні роботи – жодної ДТП», - пояснив ситуацію начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадій Савченко.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0