15 лютого відбудеться позачергове засідання виконкому

2018-02-14, 16:40
  0     0

За повідомленням сайту міськради 15 лютого пройде позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

На порядок денний члени виконкому виносять чотири питання: про обстеження технічного стану квартир в будинку №3 по вул.Леха Качинського, про надання громадянам житла та два «дитячих».

До відома, влада хоче визнати придатним для проживання нежитлові приміщення площею 183,84 кв.м. в будинку № 3 по вул. Леха Качинського: там чотири квартири, три з яких вже обіцяні «афганцям».

У проекті рішення міськвиконкому про надання громадянам жилої площі, який розміщений 14 лютого, мова йде саме про три квартири в будинку по вул.Леха Качинського, 3: однокімнатну квартиру жилою площею 14,72 кв.м. надають громадянину, який перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі, складом сім’ї п’ять осіб (він, дружина, дочка та два сини) в списку позачергового одержання житла інвалідів Великої Вітчизняної війни і прирівняних до них громадян та сімей загиблих воїнів з 23.12.1993 № 17, як інвалід бойових дій в Афганістані; однокімнатну квартиру жилою площею 15,08 кв.м. також отримає чоловік з родиною з п’яти осіб (він, син, невістка та два онуки), який в списку позачергового одержання житла інвалідів Великої Вітчизняної війни і прирівняних до них громадян та сімей загиблих воїнів з 28.08.1997 за № 37, як інвалід бойових дій в Афганістані; двокімнатну квартиру жилою площею 31,67 кв.м. отримає чоловік, який перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі, складом сім’ї чотири особи (він, дружина, донька, онука) в списку позачергового одержання житла інвалідів Великої Вітчизняної війни і прирівняних до них громадян та сімей загиблих воїнів з 23.10.2003 за № 66, як інвалід бойових дій в Афганістані.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0