У Житомирі пройде весняний загальноміський благоустрій

2018-03-23, 13:37
  0     0

В період з 26 березня до 26 квітня 2018 року у Житомирі відбудеться весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста.

Дане розпорядження 23 березня підписав в.о. міського голови Сергій Кондратюк.

«З метою проведення в м. Житомир заходів щодо поліпшення благоустрою та санітарно-екологічного стану міських територій, відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні»: Провести в  м. Житомир з 26 березня до 26 квітня 2018 року весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста», - зазначається в документі.

У розпорядженні також є рекомендації виконавчим органам Житомирської міської ради, керівникам підприємств, організацій, установ, громадських організацій, релігійним конфесіям, власникам житлових будинків, населенню, військовим частинам, дислокованим на території міста привести у належний стан вулиці, прилеглі, закріплені прибудинкові та виробничі території, зелені та лісові смуги, квітники, береги річок та водойм, парки, сквери, криниці тощо. А також потрібно провести роботи з впорядкування кладовищ, братських могил, військових поховань, облаштування пам’ятних місць.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0