Заступник мера повідомив, коли житомиряни будуть платити 3 грн за проїзд

2017-09-18, 16:26
  0     0

Житомирським виконкомом  ще 6 вересня 2017 року був  підтриманий проект рішення щодо підвищення ціни на проїзд в електротранспорті. Рішення виконкому повинно було набути чинності з дня його оприлюднення у засобах масової інформації, тобто у комунальній газеті «Місто». Однак вже пройшло 13 днів після засідання, а житомиряни так і продовжують платити по 2 грн.


За повідомленням Житомир.info с посиланням на заступника Житомирського міського голови Дмитра Ткачука,  вирішено дізнатися чому не було опубліковане рішення виконкому в газеті, та коли це станеться.

«29 вересня, у п’ятницю, друком вийде газета «Місто», де буде опублікований проект рішення про збільшення вартості проїзду в житомирському електротранспорті. Ми так спеціально запланували, аби люди «підготувалися». Перед цим ми даємо публікацію в комунальну газету щодо пакетів послуг. Тобто, житомиряни зможуть собі придбати проїзні картки, і їм трішки дешевше обходитиметься проїзд, а потім – про збільшення вартості проїзду. Таким чином вже з жовтня житомиряни їздитимуть по 3 грн», - повідомив  Дмитро Ткачук.

6 вересня виконком підвищив вартість проїзду в електротранспорті Житомира та встановив ціни на електронні квитки.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0