Голова облдержадміністрації провів зустріч з Послом Великої Британії

2018-06-01, 10:44
  0     0

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич зустрівся із Надзвичайним та Поважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в України Джудіт Гоф.


Зустріч відбувалась 31 травня, - інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Мені приємно, що наша область співпрацює із Великою Британією. У нас в області працює більше 10 підприємств із британськими інвестиціями. Одне із найбільших це «Грай Флексіблс Україна». Крім цього, ми плідно співпрацюємо із британською фундацією «Люмос» щодо оптимізації інтернатних закладів в області», – зазначив Ігор Гундич.

Проводячи зустріч Ігор Гундич та Джудіт Гоф вели мову про розвиток туризму, залучення інвестицій, плани щодо аеропорту, підтримку громадськості.

Надзвичайний та Повноважний Посол Джудіт Гоф звернула увагу на досягнення області у реформі децентралізації.

«Так, дійсно. Наша область тримає лідируючі позиції у втіленні реформи децентралізації. Наразі у нас 45 ОТГ в області. Ми розуміємо, що об’єднані територіальні громади це додатковий фінансовий ресурс для розвитку області. Додатково громади отримають кошти із Державного фонду регіонального розвитку та субвенцію на розвиток інфраструктури. Найголовніше, що це розуміють люди і самі прагнуть до об’єднання», – підкреслив Ігор Гундич.

Зокрема Ігор Гундич та Джудіт Гоф розглянули зміни у сфері медицини та домовилися про співпрацю та обмін фахівцями.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0