Депутати мають намір передати благодійному фонду землю на Корбутівці, за умови будівництва там реабілітаційного центру

2018-06-06, 17:00
  0     0

На сесії планують затвердити меморандум про співпрацю між Житомирською міською радою та Міжнародним благодійним фондом «Місія в Україну».


Даний проект рішення сесії розміщений на сайті міськради 6 червня.

«Цей Меморандум про співпрацю укладений з метою реалізації органами місцевого самоврядування державної політики щодо соціального захисту та забезпечення соціального благополуччя населення міста Житомира і з метою реалізації Міжнародним благодійним фондом «Місія в Україну» права викупу земельної ділянки, на якій здійснюється будівництво реабілітаційного центру. На виконання мети та на основі принципів, визначених цим Меморандумом, Житомирська міська рада гарантує співпрацю щодо отримання Міжнародним благодійним фондом «Місія в Україну» на праві власності земельної ділянки з кадастровим номером 1810136600:11:012:0079 за адресою м. Житомир, проїзд Шпаковський, 15 для обслуговування реабілітаційного центру та здійснення іншої статутної діяльності Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» у разі використання Міжнародним благодійним фондом «Місія в Україну» вказаної земельної ділянки згідно з договором суперфіцію від 30 вересня 2016 року відповідно до її цільового призначення та здійснення на вказаній земельній ділянці будівництва реабілітаційного центру», - зазначається у проекті Меморандуму.

Відповідно до угоди сторін Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» в рамках дії Меморандуму набуває право на звернення до Житомирської міської ради щодо отримання у власність земельної ділянки по проїзду Шпаковському, 15, з моменту досягнення об’єктом будівництва реабілітаційного центру 15% готовності.

«Сторони домовились про те, що нерухоме майно, розташоване на земельній ділянці з кадастровим номером 1810136600:11:012:0079 за адресою м. Житомир, проїзд Шпаковський, 15, може використовуватись Міжнародним благодійним фондом «Місія в Україну» винятково за цільовим призначенням земельної ділянки рекреаційного призначення», - йдеться у додатку до проекту рішення.

На сайті благодійного фонду вказується, що його головним лікарем є Олександра Башек. Це дружина депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка, головного лікаря дитячої міської лікарні Володимира Башека. В його  деклараціїї за минулий рік вказано, що дружина за рік одержала 135 тис. 368 грн зарплати в МБФ «Місія в Україні».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0