Нові комунальні автобуси вийшли на маршрути

2018-06-07, 09:25
  0     0

Вранці 7 червня 14 нових комунальних автобусів почали курсувати містом. Наразі вони рухаються за маршрутами «53» та «53-А».

«В цілому на маршрути одразу виїжджає 14 автобусів, і є резервний. Виїжджають вони на два маршрути: це маршрути 53 та 53-А. Це існуючі маршрути, які раніше обслуговувались приватними перевізниками. Це перший офіційний, так би мовити, день обслуговування. До того були технічні обкатки, а сьогодні вони будуть обслуговувати пасажирів», - каже заступник міського голови Дмитро Ткачук.

У міськраді вважають, що запуск на маршрут нових автобусів буде стимулом для приватних перевізників. З водіями також проблем немає, але деякі перевізники можуть «грати» не зовсім чесно, відзначає Дмитро Ткачук.

«Набирати водіїв ми почали завчасно. Процес був доволі тривалий. Ще починаючи з зими, коли з’явились новини про те, що автобуси будуть в Житомирі, то почались і перші ініціативи. Більшість із них в ході цього часу відсіялись, хтось просто цікавився, люди записувались, але коли справа дійшла до здачі іспитів, частина з них відсіялась. Більш того, опір почали чинити і приватні перевізники, почала різного роду пропаганда йти. Всі одразу почали бути дуже законослухняними. На сьогодні вони змушують водіїв, які мають намір піти працювати в ТТУ, відпрацьовувати два тижні. Хоча рівень офіційності їх оформлення та зарплати змушував бажати кращого. Але ця принципова боротьба за людей дає про себе знати», - розповідає Дмитро Ткачук.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0