Колишній депутат Житомирської міської ради є офіційним захисником тварин у Києві

2018-06-11, 16:59
  0     0

Колишній депутат Житомирської міської ради Михайло Заславський 11 червня знаходився серед мітингувальників у Шевченківському райсуді Києва, де обирають запобіжний захід Олексію Святогору, який є «найвідомішим догхантером» України.

«Близько 30 зоозахисників і волонтерів зібралися під будівлею Шевченківського районного суду з протестом проти догхантера Олексія Святогора. Активісти розгорнули плакати та скандували: «Святогора за ґрати». Окрім зоозахисників на акцію прийшли представники «Національного Корпусу» Сьогодні суд має обрати запобіжний захід догхантеру Олексію Святогору. Клопотання про арешт Святогора надійшло до Шевченківського райсуду», - інформує  «Громадське радіо».

Відзначається, що 7 червня поліцією був оголошений в розшук Олексій Святогор за статтею щодо пропаганди насильства. 8 червня активістки затримали догхантера біля його будинку та викликали поліцію. 9 червня Шевченківський суд не мав змоги обрати запобіжний захід, через е, що не було судді. Засідання перенесли на 11 червня. Зоозахисники вимагають арешту на 60 діб.

Михайло Заславський з плакатом "Убийца"

До відома: 18 жовтня 2017 року розпорядженням Київського міського голови Заславський був призначений директором комунального підприємства, яке відповідає за поводження із тваринами у місті. 24 жовтня він був  представлений колективу КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0