Управління захисту економіки та Держаудитслужба перевіряють тендер, у якому перемогла фірма дружини Пухтаєвича

2017-09-21, 12:50
  0     0

За повідомленням «ЖИТОМИР.Life» з посиланням на начальника управління комунального господарства  та голову тендерного комітету Віталія Шевчука стало відомо,  що через відсутність частини необхідної документації, яку всі учасники мали надати відповідно до умов проведення тендеру, капітальний ремонт частини вулиці Покровської у Житомирі, на який з міського бюджету планується  виділити майже 5,5 мільйонів, цього року можуть не зробити. Причиною скасування тендеру є його оскарження правоохоронними органами та Держаудитслужбою.


Переможцем тендеру визнали приватне підприємство «Проспект-Транс», яке за 5,4 млн грн планує зробити капітальний ремонт близько 800 метрів вулиці Покровської (від Садової Алеї до вул. Парникової). Власником ПП «Проспект-Транс», є дружина колишнього депутата Житомирської міської ради та підприємця Михайла Пухтаєвича.

Однак, як виявилося, правоохоронні органи підозрюють, що у процедурі проведення тендерних торгів були присутні порушення.
«По процедурі тендеру вже є оскарження. Завтра, на засіданні тендерного комітету будуть розглядатися ці оскарження та прийматимуть остаточне рішення щодо закінчення процедури і підписання договору з переможцем», - повідомив голова тендерного комітету.

У самих торгах на Prozorro брали участь троє учасників, що передбачається  чинним законодавством (не менше двох). Тому, за словами пана Шевчука, тендерний комітет розглядав процедуру переможця.

«На думку тендерного комітету переможець подав усі необхідні документи, які вимагалися тендерною документацією. Але Держаудитслужба оскаржує процедуру тендеру через відсутність одного з документів, який учасник повинен був надати відповідно до умов тендеру. Якраз завтра ми будемо розглядати це питання», - розповів чиновник.

Також зацікавилася і питанням вищезгаданого тендеру і прокуратура, однак, з їхнього боку оскарження не було.

«Прокуратура поки що цікавиться цим питанням, але не оскаржує тендер. Представники прокуратури попросили надати роз’яснення по тендерній документації. Натомість оскаржують процедуру проведення тендеру управління захисту економіки та управління Північного офісу Держаудитслужби», - зазначив Віталій Шевчук.

Наразі тендерний комітет надав роз’яснення спеціалістам управління захисту економіки, а вже сьогодні на черговому засіданні відповідь отримають і представники Держаудитслужби. Саме тоді стане зрозуміло, яка подальша доля тендеру, та й самого капітального ремонту дороги у мікрорайоні Крошня.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0