Вистава драмтеатру була відзначена на Міжнародному театральному фестивалі

2018-06-19, 12:51
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської обласної ради, колективом Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги була презентована вистава «Вій» на XX Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

На ювілейний фестиваль, який проходив з 17 по 27 травня на Херсонщині та відбувався під гаслом «Фестиваль збирає друзів», приїхали театри не тільки з України, а й з 11 країн світу, зокрема Португалії, Німеччини, Литви, Польщі, Угорщини, Туреччини, Ізраїлю, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови.

«До театральної афіші було вписано 51 виставу від 43 театрів, серед яких вистава «Вій» від режисера житомирського театру Петра Авраменка, який представив учасникам та гостям фестивалю власне трактування відомого твору Миколи Гоголя. Вистава переносить глядачів у світ українського колориту, гумору, народних пісень та містики. У постановці показано не лише містичний та релігійний бік твору, а й різні аспекти людської сутності. Вистава захоплює своїм оформленням: прекрасні декорації та костюми, гра оркестру наживо, танці та народні пісні», - повідомляють в облраді.

Вистава «Вій» була високо оцінена професійними театралами. Про це розповів голову Президент Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», народний артист України Олександр Книга.

«Він зазначив, що «усі театральні критики, театрознавці та журналісти, що працювали на фестивалі, а також глядачі, надали високу оцінку акторській та режисерській роботі житомирського театру» і висловив щиру подяку керівництву області за сприяння та підтримку театрального мистецтва», - зазначає прес-служба обласної ради.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0