Нову лінію на Промисловій протестував перший тролейбус

2018-06-22, 09:49
  0     0

20 червня по новій тролейбусній лінії на вулиці Промисловій проїхав перший тролейбус. Дана поїздка була перша поїздкою транспорту, з метою виявлення та усунення недоліків.


Як повідомив заступник мера Житомира Дмитро Ткачук, відкриття лінії заплановано на 26 червня, інформує сайт «Новини Житомира».

«Плануємо запуск (прим. Ред. Лінії на вулиці Промисловій) вже у вівторок. У середу можна очікувати вже повноцінне курсування маршрутів №7 і №10 до Промислової. Відповідно, їде один з Ялинки з Богунії через проспект Незалежності, інший, виїжджає з Малікова і рухається по центру міста по вулиці Перемоги, Київської та знову ж буде їхати по Промисловій, аж до переїзду, до підприємства «Агробудіндустрія», там вже за переїздом підприємство «Біомедскло», - розповів Дмитро Ткачук в прямому ефірі на каналі «Житомир».

На всіх зупинках на вулиці Промисловій в напрямку центру міста були розміщені стенди, в яких найближчим часом з'являться розклади руху. Також, розклад можна переглянути на сайті. Варто підкреслити, що тролейбуси №7 і №10 будуть курсувати тільки в години пік.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0