Влада Житомира планує виставити на аукціон 24,6 га землі на околиці міста

2017-09-25, 16:27
  0     0

Влада Житомира хоче виставити на аукціон земельну ділянку площею 24,6 га, що знаходиться на території Станишівської сільської ради.


Проект  рішення сесії 25 вересня розміщений на сайті міської ради.

«З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду територіальної громади м.Житомира у ринкових умовах та поповнення міського бюджету, відповідно до п.5 ст.136 та п.5 ст. 135 Земельного кодексу України, керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1822086800:04:000:0850, площа 24,6000 га, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Станишівська сільська рада, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), код класифікації видів цільового призначення земель – 11.04», - йде мова у проекті рішення.

Якщо рішення буде прийняте, то буде проведена експертна грошова оцінка земельної ділянки, яку потім повинна затвердити міська рада. Після цього департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради та міськрайонному управлінню у Житомирському районі та м.Житомирі головного управління Держгеокадастру у Житомирській області дадуть доручення організувати проведення робіт з підготовки земельних ділянок для продажу на земельних торгах у формі аукціону (з визначенням інженерних мереж та відповідними технічними умовами земельної ділянки).


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0