Сергій Сухомлин призначив директора футбольного клубу «Полісся»

2018-06-26, 09:12
  0     0

Мер Житомира Сергій Сухомлин призначив новим директором ФК «Полісся» екс-начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області Володимира Загурського.


Відповідні розпорядження про призначення на посаду Володимира Загурського та звільнення Віталія Лясковського житомирський міський голова підписав 25 червня 2018 року.

«Розглянувши заяву Лясковського В.А. про звільнення з займаної посади, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Звільнити 26 червня 2018 року Лясковського Віталія Анатолійовича, директора КП «Футбольний клуб Полісся» Житомирської міськради з займаної посади в зв’язку із закінченням терміну дії контракту, пункт 2 ст.36 Кодексу законів про працю України», - зазначається в документі.

В іншому розпорядженні мер з 27 червня призначає на дану посаду Володимира Загурського.

«Розглянувши подання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Краснопір В.В., заяву Загурського В.Ф., відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 65 Господарського кодексу України: Призначити з 27 червня 2018 року Загурського Володимира Францовича на посаду директора КП «Футбольний клуб Полісся» Житомирської міськради та укласти з ним контракт, що додається», - вказано у розпорядженні.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0