На позачерговій сесії медикам будуть виділені кошти на зарплату

2017-09-26, 10:40
  0     0

На позачерговій сесії 26 вересня Житомирською міською радою буде виділено майже 14 мільйонів гривень на зарплату медикам. Гроші підуть ті, які повинні були виділені на ремонт тротуарів та доріг. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомили депутати.Для того, щоб закрити вересневу зарплату та аванс житомирським медикам, необхідно 13 мільйонів 870 тисяч гривень. До кінця року ще не вистачає 63 млн грн. Однак начальник управління охорони здоров'я Житомирської міської ради Марія Місюрова запевнила, що до кінця року з державного бюджету повинні виділити ще 1 млрд грн для зарплати медичним працівникам. Така ситуація з зарплатами існує не тільки в Житомирі, а ще у ряді районних центрів області.

У Житомирі, для того, щоб виплатити заробітну плату медикам з місцевого бюджету, було вирішено частково відмовити житомирянам у ремонті тротуарів та доріг. Незважаючи, що забезпечувати зарплатою освітян та медиків має держава.

«Середньомісячна потреба медиків міста у коштах — це 17-18 млн грн. Загалом по області потреба складає близько 160 млн грн. Подібна ситуація у Малині, Баранівці, Коростені. Всі вони чекають субвенції з уряду», – зазначила начальник управління.

Депутати закликали всіх своїх колег провести виїзну сесію Житомирської міської ради під стінами Кабінету міністрів.

«Людей не цікавить, хто винен і хто не дав їм зарплату. Їм цікаво, щоб на мобільний прийшло SMS про те, що на картку прийшла зарплата. Їхня мотивація: навіщо було проводити День міста, витрачати стільки грошей, запрошувати артистів?», – розповів голова комісії Юрій Мойсеєв.

Члени бюджетної комісії так і не визначилися щодо виїзної сесії під стінами Кабміну. Однак вони одноголосно підтримали те, що гроші на зарплати медикам із місцевого бюджету потрібно виділяти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0